Metropolis
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metropolis

Forumurile RPG n-au cunoscut niciodata o ast-fel de tema, asa ca fi unul dintre noi, si ajuta-ne ca sa ne distram.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu conteaza(oarecare)

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:04 am

Tura terminata,organismul extrem de obosit,aceste cateva cuvinte se repeta fizic in fiecare noapte,isi date jos capodul imbracandu-se rapid,trecu putin pe la bar,pentru a se mai linisti inainte de a pleca.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:09 am

Gregory o observa pe fata luand rapid un pahar de pe suport si turnandu-i niste apa minerala rece.
- Din partea casei.
Zise cu un zambet subtire aseznaud-se mai bine pe scaunul de barman.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:12 am

Ridica o spranceana,ii era favorabil,lua o gura mica,isi trecu mainile prin par,uitandu-se spre fetele ce abia isi incepeau tura.
-Multumesc!Isi aminti ca trebuia s mai dea dovada si de niste politete.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:13 am

Gregory se uita in jur impingand cateva beri catre clienti. Tipic. Numai bere. Exista oare o bautura mai banala de atat?
- Lucrezi aici?
O intreba pe fata dandu-si seama ca figura ei ii arata cunoscut.
Sus In jos
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:17 am

Bruneta iesise cu pasi hotariti dintr-un separeu,in urma ei venind un barbat cu ochiul unflat ce parea un betiv.
"Grozav..bine ca am apucat sa ma imbrac.Draku sa'i ia pe toti!"
Se aseza la bar,observando pe Jasmin.Prefera sa nu spuna nimic,crezand ca o va deranja pe satena.Ofta indelung vrand sa-si ia un suc fara acid.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:19 am

-Daca a dansa pentur barbati este o slujba,da,pot spune ca lucrez aici!O intentie de a pica de pe scaunisi facu aparitia,dar brusc,puse piciorul pentru a se sprijini.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:36 am

- Daca se castiga bine, sunt bani.
Zise cu un zambet rece uitandu-se in jur dupa alti clienti.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:42 am

-Dar demnitatea se duce dracului .. Isi mai lua inca o gura,simtaind cu gatul ii se usuca din ce in ce mai mult.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:44 am

Gregory o fixa o secunda cu privirea.
- Depinde. Atata timp cat doar dansezi nu e mare faza.
Ridica din umeri.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:46 am

-Atata timp cand trebuie sa o faci in fiecare seara,cu fiecare jegos care soseste dar are bani..Lasa propozitia neterminata,asezandu-si mai bine rucsacul pe umar.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:48 am

Isi fixa brusc privirea asupra coapselor ei, exact unde s-ar fi vazut acum lenjeria daca ea ar fi fost la bara.
Si-o ridica apoi ridicand din nou din umeri.
- Ti-as sugera mult machiaj. Sa nu te recunosti daca din intamplare dai peste o oglinda. In timp ce dansezi.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:53 am

Isi incrucisa mainile pe bar,sprijinindu-si capul,nemaiputandu-si sa si-l tina pe umeri.Inchise ochii
-Multumesc ca-mi purtati de grija,d-nule!Spuse putin dar foarte putin sarcastica.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:55 am

Gregory se uita la ceas. Fluiera dupa celalalt barman cand il vazu ca intra. Ii ceda locul, punandu-si sapca peste parul excesiv de ciufulit si ochelarii pe nas. Tura era terminata.
- De ce presimt ca o sa hibernezi pe bar?
Intreba retoric vazand-o pe fata toropita de oboseala.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:58 am

-Pentru ca poate asta voi face .. Spuse lasand banii pe masa,cazatura era aproape sa se intample,daca fata nu punea mane pe bar,se indrepta catre iesirea din bar.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:00 am

Gregory o urmari cu privirea. Daca se ducea dupa ea, exista un risc foarte mare sa se aleaga cu trei palme pe motiv ca era obsedat, pervers, eventual si pedofil. Mai stii? Ridica insa din umeri mergand dupa ea.
- Imi asum riscul sa ma consideri obsedat, dar vrei sa te duc undeva? Mi-ai ramane pe constiinta daca ai adormi pe strada si maine aud ca n-au mai dat de tine.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:04 am

Ridica din umeri,asezandu-se pe cea mai apropiata banca pe care o avea in vizor.Isi scoase un tub de pastile,din care lua doua,inghitindu-le rapid,strangand din ochii si din dinti.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:10 am

Iesii din club, imbracata in hainele ei obisnuite. Ramase pe o scara, prizandu-si mainiile, intizandu-se.
-Ahhh ce bine e dupa ce am iesit de acolo! tipa ea, topaind.
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:54 am

Gregory zambi sters asezandu-se pe banca pe margine, cat sa fie destul de departe de Jasmin.
Auzi un strigat tresarind. Isi dadu seama ca fusese doar Sujini, zambind amuzat de propria tresarire.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:58 am

Ii observa pe cei doi, si venii la ei.
-Buna! Ce va aduce pe aici, inafara de timpul petrecut inafara programului?
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:58 am

-Par atat de infricosatoare incat te temi de mine?!Replica aceasta,deja trei erau destui,ii fu de ajuns,se ridica mergand catre casa sa,trecu prin parc,sprijinindu-se putin de un copac,neamiputand sa se tina pe picioare.
Sus In jos
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:00 am

Gregory nu avu cum sa o ajunga. Chiar nu avea chef sa se poarte ca un obsedat.
Ofta uitandu-se catre cea ramasa.
- Constiinta.
Replica pe un ton ciudat.
- Dar pe tine?
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:02 am

Genele se apropiara,intr-un contact destul de mare,ii fu de ajuns doar atat,inchise ochii de tot,lasandu-se cat mai mult jos,
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:02 am

-Plictiseala. raspunse simplu, priviindu-l, apoi se uita la cerul de-un albastru inchis.
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Asmondeus Gregory

Asmondeus Gregory


Mesaje : 32
Data de înscriere : 17/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:03 am

Gregory ridica din umeri.
Se uita la ceas. Noaptea de-abia incepuse, dar ce ar fi putut sa faca?
Scoase niste tigari din buzunar aprinzandu-si una.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 11:05 am

Simtii fumul de tigara, si il privii cu coada ochiului.
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Nu conteaza(oarecare) Empty
MesajSubiect: Re: Nu conteaza(oarecare)   Nu conteaza(oarecare) Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu conteaza(oarecare)
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ahh... Nu conteaza!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metropolis :: Metropolis :: Barul-
Mergi direct la: