Metropolis
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metropolis

Forumurile RPG n-au cunoscut niciodata o ast-fel de tema, asa ca fi unul dintre noi, si ajuta-ne ca sa ne distram.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ahh... Nu conteaza!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:16 am

Satena intra in club. Privii in jur, ochii atintind scena ce avea trei bari. Inspira, dar ofta. Iar trebuia sa suporte barbatii perversi. Acum incepe tortura. Se uita in jur, dupa sora ei
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:19 am

Iesi din cabina,lenjeria intima cu dantele rosii o facea sa se simta bine.
-Bun!Spuse ochind un barbat.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:21 am

O observa pe fata. O privii atent.
"Ce face? Tura incepe la 11. Mai sunt 30 de minute." se gandeste ea
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:25 am

Intra incet in sala,imbracata din cap pana-n picioare intr-o haina de culoarea gri,lasandui din cand in cand dezvelit piciorul drept.Ofta scurt atintindusi mai apoi privirile spre cele doua.
-Buna si voua.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:26 am

-Onee-chan! Ce faci? sari satena, vazandu-si sora, si afisa un zambet
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:32 am

-Ce draku crezi ca fac?Vreau sa inceapa o data tura..Cu cat incepe mai repede cu atat mai mult o s-a treaca si mai repede si nu va trebui sa stau mult imbracata in "uniforma".
"Draku sa ma ia!Mai bene lasam facultatea..Dar de..Corpul face cum ii dicteaza mintea."
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:34 am

-Care incepe asta-seara?!REplica aceasta luandu-si capodul de culoare rosie pe ea,din tafta asteptand replica celor doua.
Sus In jos
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:46 am

-Neahh..eu prefer sa raman pe la sfarsit.Si asa m-am saturat de prostii astia,imi fac mii de draci cu ei.
Isi indrepta privirea spre sora sa,scotandusi mobilul dintr-un buzunar al hainei.
Sus In jos
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:49 am

-Presupun ca Sujini este ultima.. prefer mijlocul!Replica aceasta asezandu-se pe canapeaua pufoasa.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 6:29 am

-Foarte bine, spuse satena, priviind "publicul" ce statea pe niste fotolii rosii. Azi majoritatea au varsta in jur de 20 de ani. Ahh, li s-au trezit hormonii? chicotii ea, mergand sa se schimbe
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 6:46 am

-Posibil..Dar devin din ce in ce mai cretini.
Se sprijini de-un perete examinandui pe "spectatori" din priviri.Ofta scurt lasandusi putin capul pe spate.
-Te-ai obijnuit?i se adresa Jasminei privindo cu, coada ochiului.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 6:54 am

Sujini revenii, pe dedesupt avand lenjeria roz cu dantele de aceeasi culoare, pe deasupra avand o camasa lunga.
-Ehh... Mai e putin, si incepem. spuse, priviindu-i pe barbatii ce asteptau, nervosi
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 6:57 am

-Auzi,surioara...Nu te duci tu prima?Ca tot esti tu aia mai mica.
Ridica o spranceana punandusi mana sub barbie.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 7:00 am

-Ce sa fac, eu sunt cea mai mica, da' eu am mai multe responsabilitati. replica satena, punandu-si piciorul drept pe o scara. Isi lasa piciorul pe tocul lung.
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Jasmin

Jasmin


Mesaje : 47
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 8:27 am

Ofta prelung uitandu-se la barabatii ce asteptau.
-Ar cam trebuii sa va duceti una dintre voi..devn nerabdatori!
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:44 am

Ofta din nou. Arunca o ultima privire barii, si urca pe scena, nu inainte de a ii face semn responsabilului cu lumina
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 9:47 am

Isi dadu parul la o parte de pe obrazul stang atintindusi privirea spre sora sa.
-Vrei sa fi dupa ea?
O intreba pe satena descheinduse treptat la haina sa.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 10:18 am

Isi facea numarul, uneori priviindu-le pe cele doua, nfacandu-le semn din privire ca in curand e randul lor
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 12:12 pm

Isi scutura capul in semn negativ.Zambi.Isi dadu jos haina,dezvelindui trupul,iesind la iveala o imbracaminte destul de intima de culoare albastra,cu dantele negre.
Se aproprie incet de scena asteptand ca sora sa sa'i paseze stafeta.
Sus In jos
Sujini Clauzs
Admin
Sujini Clauzs


Mesaje : 153
Data de înscriere : 16/07/2009

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 12:39 pm

Numai suporta fluieraturiile barbatiilor, asa ca isi inchie rapid "numarul" coborand de pe scena.
-Surioara, e randul tau
Sus In jos
https://metropolis-club.forumgratuit.ro
Evelline Clauzs

Evelline Clauzs


Mesaje : 244
Data de înscriere : 16/07/2009
Varsta : 27

Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 12:46 pm

-Sa facut..
Intra incet pe scena aporpriinduse de bara.Lumina se stinse treptat,o melodie putin mai nebuneasca incepand sa se auda in boxe.Incepu sa danseze din ce in ce mai ritmat inchizandusi ochii,pe obrazul stang facandusi o apritia o lacrima amara.
"Naiba sa-l ia de plans..Atata imi mai trebuia in ultimul timp."
In sala se facuse putina liniste,din cand in cand auzinduse unele strigate.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ahh... Nu conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Ahh... Nu conteaza!   Ahh... Nu conteaza! Icon_minitime

Sus In jos
 
Ahh... Nu conteaza!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nu conteaza(oarecare)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metropolis :: Metropolis :: Scena-
Mergi direct la: